درباره ما

مجید کرم دوست متولد ۱۳۶۰ در تهران و دانش آموخته رشته زیست شناسی از دانشگاه آزاد اسلامی میباشد.

ایشان در سال ۱۳۸۵ در شرکت بهنوش ایران مشغول کار شد و با پشتکار و سخت کوشی ، در سال ۱۳۹۴ موفق به اخذ نمایندگی شهرستان گرمسار شد.

نمایندگی مجید کرم دوست با استفاده از نیروی مجرب و انبار نگهداری کالا در سمنان و گرمسار ، کلیه محصولات شرکت بهنوش از قبیل ماءالشعیرهای دلستر و اِفِس ، انواع آبمیوه های گازدار تاک و آلوورا ، انواع نوشیدنی های گازدار با برند دادلی ، موهیتو و آرامیس ، انواع نوشابه های گازدار ایراندا ، انواع نوشابه هاب انرژی زای استارت و سینرژی را در سطح شهر و شهرستان های استان سمنان توزیع می نماید. همچنین این شرکت نماینده فروش آب معدنی کرست و انواع دوغ آبعلی در شهر سمنان و گرمسار را برعهده دارد.

با توجه به توزیع منظم و استفاده از نیروی کار مجرب و متعهد در سال های اخیر در حوزه نمایندگی پخش در شهر گرمسار و رضایت شرکت بهنوش ایران ، در سال ۱۳۹۸ موفق به اخذ نمایندگی حوزه سمنان شد.

در حال حاضر در ۱۱ شهر استان سمنان و حومه فعالیت مستمر دارد که با سرویس دهی منظم روزانه با ۳ دستگاه کامیونت ایسوزو  و یک دستگاه نیسان پوشش مناسبی برای پخش محصولات شرکت بهنوش ایران در منطقه ایجاد نموده است.

شهر های تحت پوشش عبارتند از: شهر سمنان ، شهر گرمسار ، شهر شه میرزاد ، شهر سنگسر ، شهر سرخه ، شهر درجزین ، شهر آردان ، شهر ایوانکی ، شهر لاسجرد و روستاهای اطراف آن

درباره مجید کرم دوست
درباره مجید کرم دوست
ناوگان حمل و نقل
ناوگان حمل و نقل

تماس با ما

برای دریافت اطلاعات تماس ما ، اینجا کلیک کنید

مراسم پنجمین سالگرد تاسیس شرکت پخش خورشید افق کویر

جشن 5 سالگی شرکت پخش افق کویر
درباره مجید کرم دوست
جشن 5 سالگی شرکت پخش افق کویر
جشن 5 سالگی شرکت پخش افق کویر
جشن 5 سالگی شرکت پخش افق کویر
جشن 5 سالگی شرکت پخش افق کویر

درباره شرکت پخش خورشید افق کویر

شرکت پخش خورشید افق کویر (با مسئولیت محدود) در سال ۱۳۹۷ با شماره ثبت ۵۲۵۸۸۸ توسط آقای مجید کرم دوست و شرکا با سرمایه ۱۰ میلیون ریال برای ارائه خدمات در زمینه پخش انواع محصولات غذایی تاسیس شده است.